Meie mahlakoda

 

BirchLagoon mahlade valmistamisel kasutame ainult kvaliteetseid Eesti mahetooraineid, et tuua Sinuni tervislik maitseelamus.

Selle kinnituseks on Maaeluministeeriumi poolt meile omistatud parima mahejoogi tunnustus.


Mahlad valmivad meie enda käe läbi, alates metsast mahla hankimisega, kuni toote turustamiseni. Oleme pannud sinna kõik oma parimad oskused ja teadmised. Me teeme seda kogu südamest ja siira rõõmuga, sest meie töö on meie hobi!

 

Kasemahla hankimine

Mahla kogumine hakkab tavaliselt märtsi lõpust ning kestab 2-3 nädalat olenevalt aastast. Kogume mahla kaasaegsete vahenditega, mis on keskkonnasäästlikud ega ohusta loodust. Seadmed on pärit USA`st ning on spetsiaalselt selleks loodud. Kõik seadmed mahla kogumiseks on sertifitseeritud ja on kooskõlas mahetootmise nõuetega.

Alates 2017. aastast kogume kasemahla kinnise süsteemi abil. Puud ühendatakse katkematu liinina ning suletud süsteemi pidi juhitakse mahl mahutisse. Seejärel mahuti suletakse hermeetiliselt ning mahuti avatakse alles vahetult enne villimist. Selline kogumise viis hoiab mahla puhta ja kvaliteetsena kuni Sinu toidulauale jõudmiseni.


KOOSTÖÖPARTNERID

 

SUURED TÄNUD TOETAJATELE JA FÄNNIDELE