Meie mahlakoda

 

BirchLagoon mahlade valmistamisel kasutame ainult kvaliteetseid Eesti mahetooraineid, et tuua Sinuni tervislik maitseelamus.


Mahlad valmivad meie enda käe läbi, alates metsast mahla hankimisega, kuni toote turustamiseni. Oleme pannud sinna kõik oma parimad oskused ja teadmised. Me teeme seda kogu südamest ja siira rõõmuga, sest meie töö on meie hobi!

 

Kasemahla hankimine

Kasemahla kogume 2015. aasta kevadest. Mahla kogumine hakkab tavaliselt märtsi lõpust ning kestab 2-3 nädalat olenevalt aastast. Kogume mahla kaasaegsete vahenditega, mis on keskkonnasäästlikud ega ohusta loodust. Seadmed on pärit USA`st ning on spetsiaalselt selleks loodud. Kõik seadmed mahla kogumiseks on sertifitseeritud ja on kooskõlas mahetootmise nõuetega.

Alates 2017. aastast kogume kasemahla voolikute süsteemi abil. Puud ühendame voolikutega ja suletud süsteemi pidi juhime selle suurde mahutisse, selline kogumise viis hoiab mahla puhta ja kvaliteetsena. Metsast transpordime mahla jahedasse hoiuruumi, kus säilitame seda õigel temperatuuril kuni villimiseni.


KOOSTÖÖPARTNERID

 

SUURED TÄNUD TOETAJATELE JA FÄNNIDELE